Europejskie Igrzyska Studenckie - tenis stołowy

Organizowane przez Europejską Federację Sportu Studenckiego w cyklu dwuletnim, Europejskie Igrzyska Studenckie, w 2018 roku odbywają się w portugalskiej Coimbrze (15-28 lipca). Dla Portugalczyków jest to największa multisportowa impreza jaką dotąd zorganizowali a weźmie w niej udział ponad 3000 sportowców z blisko 300 uniwersytetów z 38 krajów. Oficjalnego otwarcia Igrzysk dokonał sam prezydent Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa.
więcej o Europejskie Igrzyska Studenckie - tenis stołowy

Pierwsze złoto w tym sezonie!

W miniony weekend na krakowskim rynku odbyła się już po raz 20 Juliada. Jest to cykliczna impreza, która działa bez przerwy. Nasze Panie w zeszłym roku wygrały złoto. W tym roku miały nie lada wyzwanie, gdyż trzeba było je obronić. Udało się!
więcej o Pierwsze złoto w tym sezonie!

Poza podium

W ubiegłą niedzielę nasza drużyna streetballowa Pań rozegrała turniej w Toruniu. Niestety tym razem nie znalazły się na podium. LOTTO Quest 3x3 w Toruniu to kwalifikacja do Mistrzostw Polski w kategorii Open kobiet i mężczyzn. Nasz team tym razem zajął 5 miejsce.
więcej o Poza podium