Wirtualna Akademia Liderów AZS

17.04.2020
Akademicki Związek Sportowy zaprasza do Wirtualnej Akademii Liderów AZS. Od końca marca AZS prowadzi wirtualne spotkania w grupie na Facebooku adresowane do liderów AZS z różnych stron Polski. To internetowy, społecznościowy zamiennik naszej akademii, która miała odbyć się w Wilkasach. Materiały są publikowane w dni powszednie, a ich emisja jest prowadzona także na kanale YouTube AZS i Pasji AZS. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami i włączenia się do działalności.
więcej o Wirtualna Akademia Liderów AZS

Komunikat specjalny

12.03.2020
Szanowni AZSiacy, Reprezentanci Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przekazujemy decyzję władz ZG AZS oraz AZS Kraków dotyczących rozgrywek akademickich w roku akademickich 2019/2020.
więcej o Komunikat specjalny

AMP: Snowboard 2020

12.03.2020
W Akademickich Mistrzostwach Polski przeprowadzonych w dniach 27.02-1.03 w stacji narciarskiej „Wisła-Skolnity” w Wiśle wystartowało 8 reprezentantów KU AZS UJ. W piątek 28 lutego odbyły się zawody w slalomie gigancie, natomiast w sobotę 29 lutego przeprowadzono zawody w Banked Slalomie. Obie nasze reprezentacje spisały się znakomicie, a indywidualne wyniki złożyły się na wysokie miejsca drużynowe. Tegoroczne Mistrzostwa promował plakat z naszą najlepszą snowboardzistką Pauliną Pawlikowską.
więcej o AMP: Snowboard 2020

AMM: Trójbój siłowy, 29.02.2020

02.03.2020
W sobotę (29.02.2020) zawodniczki i zawodnicy z sekcji trójboju siłowego pod opieką trenera Janusza Świerczka brali udział w Akademickich Mistrzostwach Małopolski w Trójboju Siłowym. Kobieca Reprezentacja, którą tworzyły: Joanna Sałek i Martyna Kielin zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, z dużą przewagą nad kolejnymi ekipami.
więcej o AMM: Trójbój siłowy, 29.02.2020

AMP: Futsal Kobiet - Złote Jagiellonki

24.02.2020
Na rozegranym w dniach 20-23 lutego w Poznaniu turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet zawodniczki Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego po raz trzeci z rzędu wywalczył Akademickie Mistrzostwo Polski w futsalu kobiet.
więcej o AMP: Futsal Kobiet - Złote Jagiellonki