AMM: Pływanie - I rzut zawodów (7.12.2019)

13.12.2019
Ogień w wodzie, czyli UJ rozpoczyna pływanie! W dniu 07.12.2019 r. odbył się pierwszy rzut zawodów w pływaniu w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski, organizowanych przez AZS Kraków. W zawodach wzięło udział 8 krakowskich uczelni. Liczna reprezentacja KU AZS UJ oczywiście zameldowała się na starcie.
więcej o AMM: Pływanie - I rzut zawodów (7.12.2019)

7 Mecz Charytatywny UJ vs AGH

10.12.2019
Stowarzyszenie All In UJ przy współpracy z naszym Klubem Uczelnianym AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uczelnianą Radą Samorządu Studentów AGH zaprasza na 7. edycje Meczu Charytatywnego UJ vs AGH. Wydarzenie jest dotowane ze środków Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ma status współorganizatora.
więcej o 7 Mecz Charytatywny UJ vs AGH

Wywiad z Natalią Sitarz dla Onet.pl

26.11.2019
Nasz zespół AZS UJ Kraków, po rundzie jesiennej zajmuje trzecią pozycję w Ekstraligowej tabeli – wielu znawców piłki kobiecej twierdzi, że jest to spora niespodzianka. Jedna z liderek zespołu Jagiellonek - Natalia Sitarz – udzieliła wywiadu dla portalu Onet.pl, w którym podsumowuje rundę jesienną, w wywiadzie wspomina o łączeniu gry w hali i na trawie oraz opisuje sytuację piłki nożnej kobiet w Polsce.
więcej o Wywiad z Natalią Sitarz dla Onet.pl

Zestawienie członków AZS (2018-19)

16.10.2019
Według danych statystycznych Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego pod względem liczby członków jest 19 Klubem w strukturach AZS za rok akademicki 2018/19. Członkami Klubu było 487 osób.
więcej o Zestawienie członków AZS (2018-19)

Gorzko słodki sezon – podsumowanie II sezonu koszykówki 3x3 kobiet

17.09.2019
Miniony sezon streetballowy był bardzo owocny dla Polski. Reprezentacja Polski mężczyzn wywalczyła III miejsce podczas Mistrzostw Świata 3x3 wygrywając z Serbią 18:15! W każdy weekend można było wziąć udział w co najmniej dwóch turniejach na terenie całego kraju. Trzeba przyznać, że zdecydowana większość turniejów streetballowych w te wakacje odbyły się na północy kraju, Gdańsk został okrzyknięty nawet Polską stolicą koszykówki 3x3.
więcej o Gorzko słodki sezon – podsumowanie II sezonu koszykówki 3x3 kobiet