Streetbasket: Złota drużyna!

Pogoda na zewnątrz robi się coraz bardziej jesienna, mimo to nasze koszykarki postanowiły rozegrać jeden z najstarszych turniejów streetballowych w Polsce. 8 września w Pszczynie odbył się XXII turniej ulicznej koszykówki.
więcej o Streetbasket: Złota drużyna!

Punkty do Stypendium Rektora - zaświadczenie wyników sportowych

Informujemy, że potwierdzenie osiągniętych wyników w sportowej rywalizacji akademickiej (Akademickich Mistrzostw Polski, Akademickich Mistrzostw Małopolski, Mistrzostwa FISU, Mistrzostwa EUSA) odbywać będzie się według poniższych zasad:
więcej o Punkty do Stypendium Rektora - zaświadczenie wyników sportowych

Europejskie Igrzyska Studenckie - tenis stołowy

Organizowane przez Europejską Federację Sportu Studenckiego w cyklu dwuletnim, Europejskie Igrzyska Studenckie, w 2018 roku odbywają się w portugalskiej Coimbrze (15-28 lipca). Dla Portugalczyków jest to największa multisportowa impreza jaką dotąd zorganizowali a weźmie w niej udział ponad 3000 sportowców z blisko 300 uniwersytetów z 38 krajów. Oficjalnego otwarcia Igrzysk dokonał sam prezydent Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa.
więcej o Europejskie Igrzyska Studenckie - tenis stołowy