Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

AMP: Jeździectwo, Radzionków, 31.05-3.06.2018 r.

W dniach 31.05-3.06.2018 na terenie Klubu Jeździeckiego Lider w Radzionkowie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie. Organizatorem zawodów był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Śląskiego. W trakcie mistrzostw rozgrywane były konkursy łącznie w czterech kategoriach: skoki przez przeszkody amator, skoki profi, ujeżdżenie amator i ujeżdżenie profi.
więcej o AMP: Jeździectwo, Radzionków, 31.05-3.06.2018 r.

AMP: Żeglarstwo, Wilkasy 4-7.06.2018 r.

W dniach 4-7 czerwca odbyła się w Wilkasach kolejna edycja Akademickich Mistrzostw Polski w żeglarstwie. UJ. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie reprezentowały dwie załogi. W generalnej klasyfikacji drużynowej uczelni nasza reprezentacja zajęła 21 miejsce, a w typie uniwersytetów 5 miejsce.
więcej o AMP: Żeglarstwo, Wilkasy 4-7.06.2018 r.

AMP: Siatkówka plażowa - Półfinał C, Lublin 29-31.05.2018 r.

Krzysztof Wiśniewski oraz Szymon Zych wywalczyli awans do finałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 7-10 czerwca w Gdyni. W turnieju półfinałowym AMP, który odbył się w Lublinie, grały równiez Panie. Para Kozimor Monika i Aneta Dzwonnik, zajęła miejsca 13-16 wśród 23 par startujących w rozgrywkach.
więcej o AMP: Siatkówka plażowa - Półfinał C, Lublin 29-31.05.2018 r.