7 Mecz Charytatywny UJ vs AGH

Stowarzyszenie All In UJ przy współpracy z naszym Klubem Uczelnianym AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uczelnianą Radą Samorządu Studentów AGH zaprasza na 7. edycje Meczu Charytatywnego UJ vs AGH. Wydarzenie jest dotowane ze środków Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ma status współorganizatora.

Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce. Ta piękna tradycja trwa nieprzerwanie od 2013 roku. Oprócz sportowego starcia na najwyższym poziomie będzie też okazja do wsparcia celów charytatywnych. W poprzednich edycjach udało się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych, które potem zostały przekazane na szczytne cele. Tegorocznym beneficjentem wydarzenia jest Fundacja Zupa na Plantach, która niesie pomoc osobom w kryzysie bezdomności w Krakowie.

Jednym z ważniejszych aspektów meczu jest manifestacja przynależności do naszych Alma Mater. Jeśli i Wy jesteście przywiązani do barw swoich uczelni, chcecie pokazać swoje wsparcie sportowcom oraz pomóc potrzebującym, to Mecz Charytatywny jest właśnie dla Was! To od Was zależy wynik meczu, a przede wszystkim zbiórki - liczymy, że pokażecie jak wielkie macie serducho!
Rok temu udało się zebrać ponad 7 tysięcy złotych.

Dlaczego warto wybrać się na mecz?
➡By pogłębić przywiązanie do uczelnianych barw
➡By poczuć ducha kibicowania i ogromne emocje, które panują w ten dzień na trybunach
➡By razem się bawić, integrować
➡By dowiedzieć się, która drużyna rządzi w Krakowie
Ale przede wszystkim, by WSPOMÓC SZCZYTNY CEL!

Dodatkowo studenci pierwszego roku i inni, którzy uczęszczają na zajęcia wychowania fizycznego, mogą liczyć na to, że obecność na Meczu zwalnia z 1 obecności na WF.

Start już 12 grudnia o godzinie 10:30 otwieramy bramy Hali Wisy Kraków, przy ulicy Reymonta 22.

UWAGA! Mecz ma charakter zamknięty, wejście TYLKO z ważną legitymacją studencką. Zainteresowanych absolwentów zapraszamy do kontaktu ws. biletów.

Do zobaczenia!