Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Klub w mediach społecznościowych

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikat specjalny

Komunikat specjalny

Szanowni AZSiacy, Reprezentanci Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przekazujemy decyzję władz ZG AZS oraz AZS Kraków dotyczących rozgrywek akademickich w roku akademickich 2019/2020.

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI:

W imieniu Prezydium Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników (w tym zawodników, organizatorów i kibiców) Akademickich Mistrzostw Polski oraz Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS zmuszeni jesteśmy zawiesić do odwołania organizację wszystkich imprez w ramach obydwu ww. cykli.
Powyższa decyzja została podjęta w świetle rekomendacji w tym zakresie Premiera Mateusza Morawieckiego, Minister Sportu Pani Danuty Dmowskiej–Andrzejuk, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz decyzji Rektorów zawieszających zajęcia na uczelniach.
Informacje dotyczące dalszych działań będą publikowane na naszych stronach internetowych: azs.pl i ampy.pl.
Komunikat: https://azs.pl/images/aktualnosci/2020/ZG_AZS-AMP-komunikat_specjalny2.pdf

 

AKADEMICKIE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI:

W związku z informacją premiera Mateusza Morawieckiego po posiedzeniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego o zamknięciu na dwa tygodnie wszystkich szkół i uczelni wyższych w Polsce oraz decyzji poszczególnych Rektorów Szkół Wyższych w Małopolsce AZS Kraków z dniem 11 marca 2020 roku zawiesza do odwołania wszystkie imprezy sportowe w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski w tym meczy w dyscyplinach drużynowych.

Za Zarząd AZS Kraków
Marek Szlachta – Prezes