Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Klub w mediach społecznościowych

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Punkty do Stypendium JM Rektora UJ - zaświadczenie wyników sportowych 2019/2020

Punkty do Stypendium JM Rektora UJ - zaświadczenie wyników sportowych 2019/2020

Informujemy, że potwierdzenie osiągniętych wyników w zawodach organizowanych pod egidą organizacji sportu akademickiego tj. AZS, FISU,EUSA, odbywać będzie się według poniższych zasad. Przypominamy, że w przypadku zawodów organizowanych przez AZS zgodnie z zarządzeniem nr 78 z dnia 1 października 2019 roku przyznawane są punkty jedynie za medal Akademickich Mistrzostw Polski uzyskane do dnia 30 września 2020 roku tj. ostatniego dnia roku akademickiego 2019/2020. (w tym medale w klasyfikacji generalnej oraz typie uniwersytety).

Oznacza to, że w przypadku zajęcia medalowego miejsca w zawodach AMP edycji 2019/2020, które zostały rozegrane po 30 września 2020 roku, punkty za osiagnięcia sportowe do stypendium zostaną przyznane/doliczone jako osiągnięcia roku akademickiego 2020/2021.

Procedura otrzymania zaświadczenia o wynikach sportowych wydawanych przez KU AZS UJ:

1) student winien wystąpić z prośbą (via mail - azs@uj.edu.pl) z załączonym wnioskiem w wesji elektronicznej, zatytułowanym swoim imieniem i nazwiskiem.

PRZYKŁAD: Jan Kowalski wysyła plik: Kowalski_Jan.doc.
Prosimy nie przesyłać skanów i plików pdf

2) w przeciągu 5 dni roboczych od otrzymania wniosku na skrzynkę mailową zostanie wystawione zaświadczenie, a o możliwości jego odbioru poinformujemy mailem. Po otrzymaniu wiadomości, należy osobiście odebrać zaświadczenie w Biurze KU AZS UJ.

3) wnioski o wydanie zaświadczeń (tj. potwierdzające osiągnięcia sportowe jak wyżej) nie będą przyjmowane i nie będą do nich przygotowywane zaświadczenia jeżeli wpłyną w terminie krótszym niż 5 dni przed przyjmowaniem wniosków o Stypendium Rektora przez wydziałowych koordynatorów.

4) w sytuacjach szczególnych i wyjątkowych sprawy będą rozpatrywane indywidualnie.

Wniosek o wystawienie zaświadczenia -  POBIERZ