Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Klub w mediach społecznościowych

AMP: Szachy, 13-15.11.2020 r. Szczyrk

W dniach od 13 do 15 listopada w Szczyrku odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach, których organizatorem był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w turnieju drużynowym zajęła 10 miejsce w klasyfikacji generalnej, a 5 miejsce wśród uniwersytetów.

W turnieju indywidualnym najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem naszej Reprezentacji był Dominik Marczuk, który zajął 14 miejsce w klasyfikacji generalnej, a 5 klasyfikacji uniwersytetów. W klasyfikacji długofalowej w skład, której wchodziły wyniki z turnieju indywidualnego i drużynowego Reprezentacja zajęła takie samo miejsce jak w turniej drużynowym, czyli 10 miejsce w klasyfikacji generalnej i 5 miejsce wśród uniwersytetów.