AMM: Futsal mężczyzn - faza playoff, Kraków 8.01.2023 r.

Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w futsalu mężczyzn zakończyła zmagania Akademickich Mistrzostw Małopolski na ósmym miejscu. Podczas turnieju finałowego, poprzedzonego rozgrywkami grupowymi, w których UJ zajął 3 miejsce w grupie, studenci małopolskich uczelni rywalizowali o miejsca w klasyfikacji końcowej AMM oraz awans do Akademickich Mistrzostw Polski.
więcej o AMM: Futsal mężczyzn - faza playoff, Kraków 8.01.2023 r.
AMM: Futsal kobiet - Finał, Kraków 06.01.2023

Turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Małopolski w futsalu kobiet za nami. Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego wróciła na najwyższy stopień podium po 2 latach. W trakcie całego cyklu gier zespół prowadzony przez Bartłomieja Łukacza i Krzysztofa Mastalerza wygrał wszystkie mecze.
więcej o AMM: Futsal kobiet - Finał, Kraków 06.01.2023
AMM: Badminton I rzut, Kraków 17.12.2022 r.

W dniu 17 grudnia 2022 roku studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Małopolski w badmintonie. Turniej miał charakter indywidualny, ale liczył się przede wszystkim wynik Uczelni w klasyfikacji generalnej. Studenci najlepiej poradzili sobie w grach podwójnych.
więcej o AMM: Badminton I rzut, Kraków 17.12.2022 r.
Wesołych Świąt 2022

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia🎄⭐ wszystkim sportowcom, trenerom oraz sympatykom naszego Klubu życzymy, by ten świąteczny czas upłynął pod znakiem wzajemnej bliskości i aby przyniósł wiele radości i spokoju!❤🎄
więcej o Wesołych Świąt 2022
AMM: Koszykówka kobiet - faza grupowa

Nasze koszykarki bardzo udanie kończą pierwszą część zmagań na arenach Akademickich Mistrzostw Małopolski. Po fazie grupowej Akademickich Mistrzostw Małopolski reprezentantki AZS UJ wychodzą z bilansem 2-1.
więcej o AMM: Koszykówka kobiet - faza grupowa