AMM: Ergometr wioślarski - I rzut, 20.11.2022 r.

W dniu 20 listopada 2022 roku odbył się pierwszy rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski w ergometrze wioślarskim. W klasyfikacji drużynowej nasze Reprezentacje zajęły odpowiednio: drużyna kobiet trzecie miejsce, a panowie zakończyli rywalizację na czwartym miejscu.
więcej o AMM: Ergometr wioślarski - I rzut, 20.11.2022 r.
AMM: Biegi przełajowe - I rzut, Kraków 16.11.2022 r.

Kolejny start naszych biegaczy w Akademickich Mistrzostw Małopolski za nami. W środę 16 listopada nasi lekkoatleci mieli okazję rywalizować w I rzucie zawodów w biegach przełajowych, które odbyły się w nowej lokalizacji na terenie Politechniki Krakowskiej oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.
więcej o AMM: Biegi przełajowe - I rzut, Kraków 16.11.2022 r.
Rewelacyjna runda Jagiellonek

Po pierwszej rundzie rozgrywek sezonu 2022-2023 drużyna AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego z bilansem siedmiu zwycięstw, dwóch remisów i dwóch porażek zajmuje miejsce tuż za podium w Ekstralidze Piłki Nożnej Kobiet PZPN. Do miejsca medalowego zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Kroka traci 4 punkty. Liderem rozgrywek jest obecnie zespół GKSu Katowice.
więcej o Rewelacyjna runda Jagiellonek
AMM: Pływanie - I rzut 12.11.2022 r.

Za nami I rzut Akademickich Mistrzostw Małopolski oraz Cracoviada w pływaniu. W sobotę 12 listopada najlepsi pływacy rywalizowali na pływalni Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Bardzo dobry występ w ramach AMM zaliczyła Karolina Mucha, która na dystansie 100m stylem grzbietowym uplasowała się na trzecim miejscu.
więcej o AMM: Pływanie - I rzut 12.11.2022 r.
Współpraca KU AZS UJ z KNMS UJ

Z radością ogłaszamy, że w bieżącym roku akademickim będziemy współpracować z Kołem Naukowym Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współpraca pozwoli w jeszcze większym zakresie promować sport akademicki wśród społeczności Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Współpraca KU AZS UJ z KNMS UJ