Unihokej - nowa sekcja sportowa UJ

Nowa dyscyplina sportu wśród sekcji sportowych UJ. Zapraszamy Was gorąco do wstąpienia w szeregi sekcji unihokeja, gdzie pod okiem trenera Bartosza Ciapały będziecie doskonalić grę i przygotowywać się do turniejów unihokejowych.
więcej o Unihokej - nowa sekcja sportowa UJ
Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023!

Droga Studentko, Drogi Studencie, Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023! Igrzyska Europejskie to zawody sportowe, które aspirują, aby stać się najważniejszą imprezą Starego Kontynentu.
więcej o Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023!
Gala Sportu AZS Kraków, 03.11.2022 r.

W dniu 3 listopada na Auli Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie odbyła się coroczna Gala Sportu AZS Kraków. Podczas wydarzenia został podsumowany sezon 2021/2022 Akademickich Mistrzostw Małopolski oraz nagrodzono najlepsze uczelnie klasyfikacji generalnej AMM.
więcej o Gala Sportu AZS Kraków, 03.11.2022 r.
Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ

26 października w auli Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie medalistów Akademickich Mistrzostw Polski oraz trenerów młodych sportowców z przedstawicielami władz Uniwersytetu Jagiellońskiego - prof. Dorotą Malec, prorektor ds. współpracy międzynarodowej, prof. Armenem Edigarianem, prorektorem ds. dydaktyki i kwestor Teresą Kapcią.
więcej o Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ
Gala Sportu Akademickiego,  Lublin 8.10.2022 r.

Gala Sportu Akademickiego, Lublin 8.10.2022 r.

Lublin był w 2022 roku gospodarzem corocznego święta rodziny AZS, jakim jest Gala Sportu Akademickiego. Podczas uroczystości w Centrum Spotkania Kultur uhonorowano najlepszych sportowców, działaczy oraz uczelnie, które uplasowały się na najwyższych lokatach w tegorocznym cyklu Akademickich Mistrzostw Polski. Gala była również zwieńczeniem obchodów stulecia Organizacji Środowiskowej AZS w Lublinie.
więcej o Gala Sportu Akademickiego, Lublin 8.10.2022 r.