Gliwice Cup 2024

W dniu 24.03.2024 pierwsze starty w tym sezonie zaliczyły zawodniczki KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego sekcji aerobiku sportowego. Podczas II Turnieju Gliwice Sport Cup na Śląsku, reprezentacja w składzie: Evgenia Korzun, Alicja Gąska i Nikol Pechen wywalczyła 2 brązowe medale w kategoriach: solistki oraz duety. Serdecznie gratulujemy.
więcej o Gliwice Cup 2024
Liga MBA: Koszykarki UJ z brązowymi medalami

Koszykarki AZS UJ brązowymi medalistkami pierwszego sezonu kobiecej ligi MBA. W okresie od listopada do lutego bieżącego roku brały one udział w rozgrywkach pierwszego sezonu amatorskiej ligi kobiet MBA. Drużyna AZS UJ wystąpiła pod nazwą „Royal Students”.
więcej o Liga MBA: Koszykarki UJ z brązowymi medalami
AMP: Ergometr wioślarski, Warszawa 24-25.03.2024 r.

Cztery medale podczas Akademickich Mistrzostw Polski w ergometrach zdobyli nasi wioślarze. Zawody przeprowadzone zostały na obiektach sportowych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie w dniu 24 marca.
więcej o AMP: Ergometr wioślarski, Warszawa 24-25.03.2024 r.
AMM: Piła siatkowa kobiet - podsumowanie sezonu

Trwające od listopada 2023 roku rozgrywki Akademickich Mistrzostw Małopolski w piłce siatkowej kobiet zakończone zostały turniejem finałowym w dniu 23 marca 2024 r. Siatkarki Uniwersytetu Jagiellońskiego finalnie zakończyły rozgrywki na trzecim miejscu, wcześniej awansując po rozgrywkach grupowych do ćwierćfinału, a następnie półfinału AMM - zapewniając sobie tym samym awans do kolejnej fazy gier Akademickich Mistrzostw Polski.
więcej o AMM: Piła siatkowa kobiet - podsumowanie sezonu
AMP: Wspinaczka sportowa, 21-24.03.2024 r. Lublin

Pięć medali indywidualnie zdobyła Daria Nawój podczas Akademickich Mistrzostw Polskie we wspinaczce sportowej. Rewelacyjne wyniki debiutującej w zawodach AMP Darii znacząco wpłynęły na wynik drużynowy. Nasze Panie "wspięły" się na trzecie miejsce podium wśród uniwersytetów, w klasyfikacji generalnej zajęły 6 miejsce. Panowie uplasowali się na 15 miejscu w klasyfikacji generalnej oraz czwartym miejscu wśród uniwersytetów - do medalu zabrakło kilku punktów.
więcej o AMP: Wspinaczka sportowa, 21-24.03.2024 r. Lublin