AMM: Narciarstwo alpejskie, Suche 08.01.2024 r.

Akademickie Mistrzostwa Małopolski w Narciarstwie alpejskim przeprowadzono 8 stycznia w Suchem koło Poronina. Wystartowało w nich prawie stu zawodników z ośmiu krakowskich klubów akademickich. Obie nasze reprezentacje spisały się znakomicie, zajmując miejsca na podium w generalnych klasyfikacjach drużynowych. W zawodach wystartowało 16 reprezentantów KU AZS UJ.
więcej o AMM: Narciarstwo alpejskie, Suche 08.01.2024 r.
AMM: Futsal kobiet - turniej finałowy, Kraków 6.01.2024 r.

Drużyna Uniwersytetu Jagiellońskiego została najlepszą akademicką drużyną w futsalu kobiet w województwie Małopolskim. Po zwycięstwie w fazie grupowej podopieczne trenera Bartłomieja Łukacza i Krzysztofa Mastalerza w meczu finałowym pokonały zespół AWF Kraków 4:1.
więcej o AMM: Futsal kobiet - turniej finałowy, Kraków 6.01.2024 r.

Maja Chyla udowodniła, że w Europie wśród studentek nie ma sobie równych. Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w slalomie kobiet wywalczyła złoty medal, w slalomie gigancie zajęła drugie miejsce podczas Akademickich Mistrzostw Europy w sportach zimowych, które odbyły się w Val di Zoldo we włoskich Dolomitach.
więcej o Akademickie Mistrzostwa Europy w sportach zimowych, Val di Zoldo, 18-21.12.2023 r.
Mikołajki u Badmintonistów

Dnia 7 grudnia 2023 r. w klimacie mikołajkowym wraz ze śnieżnym akcentem za oknami, odbył się sparing z Politechnikę Krakowską. Mieliśmy okazję rozegrać kilka meczy, zarówno w grze pojedynczej jak i w podwójnej. Była to okazja to doskonalenia naszych umiejętności i pogłębienia więzi z zawodnikami innej uczelni. Z każdego takiego sparingu wynosimy nowe doświadczenia, które wpływają na jakość oraz poziom gry.
więcej o Mikołajki u Badmintonistów
Wspinaczka sportowa - I rzut, 9.12.2023 r.

W dniu 9 grudnia 2023 r. na obiektach Korony Kraków został rozegrany I rzut zawodów akademickich we wspinacze sportowej. W zawodach wzięli udział reprezentanci Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rewelacyjnie spisały się Panie, na czele z Darią Nawój, które zwyciężyły drużynowo i obecnie zajmują I miejsce w klasyfikacji generalnej.
więcej o Wspinaczka sportowa - I rzut, 9.12.2023 r.