AMP: Narciarstwo alpejskie, Zakopane 4-7.03.2024 r.

Podczas tegorocznych zmagań narciarzy i narciarek w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 4-7 marca w Zakopanem Reprezentacja UJ po raz kolejny pokazała, że mamy świetne narciarki narciarzy. Reprezentacja dziewczyn ukończyła rozgrywki na 3 miejscu w typach uniwersytetów (9 miejsce open). Z kolei panowie drugi rok z rzędu meldują się w pierwszej 5 najlepszych uczelni Polski, zajmując 4 miejsce open i zgarniają złoto w typach.
więcej o AMP: Narciarstwo alpejskie, Zakopane 4-7.03.2024 r.
AMP: Snowboard, Białka Tatrzańska 28.02-2.03.2024 r.

Snowboardzistki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie wygrały klasyfikacje generalną Akademickich Mistrzostw Polski! Tak jak w ubiegłych latach nasza snowboardowa ekipa zaprezentowała się wybornie zarówno w slalomie, jak i banked slalomie.
więcej o AMP: Snowboard, Białka Tatrzańska 28.02-2.03.2024 r.
AMM: Ergometr wioślarski - II rzut, Kraków 10.03.2024 r.

W dniu 10 marca 2024 odbyły się zawody na ergometrach w ramach Akademickich Mistrzostw Małopolski. Nasi wioślarze wygrali 3 z 4 konkurencji - wagę lekką kobiet, wagę lekką mężczyzn oraz kategorię open mężczyzn. W klasyfikacji drużynowej kobiety uplasowały się na drugim natomiast mężczyźni na trzecim miejscu.
więcej o AMM: Ergometr wioślarski - II rzut, Kraków 10.03.2024 r.
AZS Winter Cup 2024 - podsumowanie sezonu

Zakończył się kolejny sezon Akademickiego Pucharu Polski AZS Winter Cup. Końcówka cyklu była intensywna, ale jakże emocjonująca i udana dla reprezentantów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Maja Chyla nie zawiodła i tradycyjnie już zdominowała rywalizację wśród kobiet, zgarniając z przewagą dwie Kryształowe Kule. Natomiast niespodziankę sprawił Stanisław Hejmo, który po zwycięstwie w finałowej edycji na Harendzie rzutem na taśmę zgarnął kulę za slalom gigant. Drużynowo męski zespół zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.
więcej o AZS Winter Cup 2024 - podsumowanie sezonu
AMP: Badminton - Półfinał B, Opole 1-3.03.2024 r.

W dniach 1-3 marca odbył się Półfinał B Akademickich Mistrzostw Polski w badmintonie. W zawodach wystartowała Reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Organizatorem zawodów był Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Opolskiego. Mecze rozegrane zostały w Stegu Arena.
więcej o AMP: Badminton - Półfinał B, Opole 1-3.03.2024 r.